Atlétikai ob – Eredmények

A 126. országos bajnokság vasárnapi eredményei (a szövetség eredményközlője alapján):

férfiak:
——–
200 m (0,2 méter/másodperc):
1. Máté Tamás (FTC) 20.98 másodperc
2. Haufe Rajmund (FTC) 21.54
3. Wahl Zoltán (Budafoki MTE) 21.54
800 m:
1. Vindics Balázs (UTE) 1:47.59 perc
2. Együd Máté (TFSE) 1:48.40
3. Kazi Tamás     (FTC) 1:48.88
110 m gát (+1,1 méter/másodperc):
1. Szűcs Valdó (ZALASZÁM-ZAC) 13.38 másodperc
2. Baji Balázs (BHSE) 13.58
3. Szeles Bálint (Egri Sportiskola SE) 13.97
400 m gát:
1. Koroknai Máté (DSC-SI) 49.77 másodperc
2. Csókás Nikolasz (ARAK UP Akadémia) 52.15
3. Koroknai Tibor (DSC-SI) 52.21
3000 m akadály:
1. Palkovits István (KARC) 8:32.92    perc
2. Szemerei Levente (Szekszárdi Sportközpont) 8:53.56
3. Kovács Ferenc Soma (SVSE) 9:03.39
5000 m gyaloglás:
1. Srp Miklós Domonkos (BHSE) 21:00.80 perc
2. Tokodi Dávid (FTC) 21:33.18
3. Tóth Norbert (Hunyadi DSE) 22:39.99
magasugrás:
1. Jankovics Dániel János (MTK Budapest) 2,19 méter
2. Bakosi Péter (NYSC) 2,16
3. Hodossy-Takács Sámuel (DSC-SI) 2,12
távolugrás:
1. Pázmándi Dominik (Szolnoki MÁV-SE) 7,65 méter
2. Galambos Tibor (FTC) 7,44
3. Virovecz István (FTC) 7,41
gerelyhajítás:
1. Rivasz-Tóth Norbert (Szolnoki MÁV-SE) 77,99 méter
2. Kovács Noel (Ikarus BSE) 68,44
3. Rab Attila     (Ikarus BSE) 67,95
diszkoszvetés:
1. Huszák János (FTC) 63,31 méter
2. Szikszai Róbert (NYSC)    60,02
3. Káplár János (NYSC) 53,84
kalapácsvetés:
1. Halász Bence (Dobó SE) 76,15 méter
2. Rába Dániel (Dobó SE) 75,37
3. Pásztor Bence (VEDAC) 71.65
4×400 m:
1. SVSE (Kubasi János, Szögi István Dániel, Kiss Gergő Xavér, Molnár Attila) 3:14.90 perc
2. FTC 3:15.48
3. UTE 3:18.32

nők:
—-
200 m (+0,9 méter/másodperc):
1. Takács Boglárka (ARAK UP Akadémia) 23.66    másodperc
2. Nádházy Evelin (GEAC) 23.84
3. Csóti Jusztina (FTC) 23.88
800 m:
1. Bartha-Kéri Bianka (SVSE) 2:01.87 perc
2. Ferencz Anna (TFSE) 2:02.72
3. Heffner Hédi (BEAC) 2:06.36
100 m gát (+1,3 méter/másodperc):
1. Kozák Luca (DSC-SI) 12.86 másodperc
2. Kerekes Gréta (DSC-SI) 13.06
3. Répási Petra (FTC) 13.75
400 m gát:
1. Molnár Janka (Budafoki MTE) 56.03 másodperc
2. Mátó Sára (ARAK UP Akadémia) 57.05
3. Mohai Regina (ARAK UP Akadémia) 59.14
3000 m akadály:
1. Tóth Lili Anna (BHSE) 9:40.81 perc
2. Varga Gréta Barbara (SVSE) 9:50.63
3. Kácser Zita (DSC-SI) 10:19.94
5000 m gyaloglás:
1. Madarász Viktória (UTE) 21:56.37 perc
2. Kovács Barbara    (Békéscsabai AC) 22:19.06
3. Récsei Rita (BHSE) 23:22.70
távolugrás:
1. Farkas Petra Beáta (BHSE) 6,58 méter
2. Lesti Diana (TSC-Geotech) 6,42
3. Nguyen Anasztázia (MTK Budapest) 6,23
rúdugrás:
1. Klekner Hanga Csenge (DSC-SI) 4,25 méter
2. Garamvölgyi Petra (PVSK) 4,20
3. Szabó Diana Rozália (MTK Budapest) 3,90
súlylökés:
1. Márton Anita (Békéscsabai AC) 15,95 méter
2. Veiland Violetta (SZVSE) 15,02
3. Losonczi Blanka (SZVSE) 13,70
gerelyhajítás:
1. Szilágyi Réka (DSC-SI) 60,67 méter
2. Kövér Fanni (VEDAC) 54,40
3. Moravcsik Angéla (MTK Budapest) 53,85
kalapácsvetés:
1. Gyurátz Réka (Dobó SE) 68,90 méter
2. Németh Zsanett (Dobó SE) 60,42
3. Viszkeleti Villő Anna (Dobó SE) 59,10
4×400 m:
1. GEAC (Simon Virág, Dobránszky Laura, Németh Nóra, Nádházy Evelin) 3:43.78 perc
2. SVSE 3:47.70
3. ARAK UP Akadémia 3:48.68

Sport | Pannon Hírnök 

Kövessen minket: Facebook 


Hasonló cikkek