Második csoportmeccsét is megnyerte az OSC

Második mérkőzését is megnyerte az OSC a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportszakaszában: Varga Dániel együttese szerdán a szerb Crvena zvezda vendégeként diadalmaskodott 11-8-ra.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló, B csoport:
Crvena zvezda (szerb)-OSC Újbuda 8-11 (0-2, 3-3, 1-3, 4-3)
———————————————————–
a magyar csapat gólszerzői: Hárai 3, Manhercz, Tóth M. 2-2, Sziládi, Bundschuh, Burián, Vigvári Vi. 1-1

Az OSC a szerdai ellenfeléhez hasonlóan a selejtezőből jutott a legrangosabb európai kupasorozat főtáblájára, az utolsó körben azt a Szolnokot búcsúztatta, amellyel szemben az előző idény végén elbukta az Eurokupa, illetve az ob I fináléját.
Varga Dániel együttese – amely a nyitókörben 14-8-ra győzte le a román Steaua Bucuresti csapatát – a negyedik negyedre fordulva magabiztos játékkal gyakorlatilag eldöntötte a szerdai összecsapást.

Ebben a csoportban még a címvédő olasz Pro Recco, két német csapat, a Waspo Hannover és a Spandau Berlin, a horvát Jug Dubrovnik és a francia CN Marseille szerepel.
Az OSC a harmadik fordulóban a Waspo Hannover otthonában vendégeskedik.
A két nyolccsapatos csoportból az első négy helyezett jut a sorozat belgrádi nyolcas döntőjébe, ugyanakkor a házigazda, a Ferencvárossal azonos csoportban szereplő Novi Beograd helye garantált a végjátékban.