Íme a VI. Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemondó Verseny eredményei

Avatar

nepmesemondo-verseny33

A VI. Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemodó Verseny Országos Döntőjének

eredményei

  1. június 15. Rozsnyó

 Aranysávos minősítés:

 

Versenyző: Település: Felkészítő: Kategória:
Agócs Eszter Almágy Agócs Andrea 3. kategória
Balázs Luca Nagyölved Mácsadi Erika 1. kategória
Baranyai Dóra Pered Mgr. Varga Zsuzsanna 4. kategória
Bitter Karolina Negyed Mgr. Varga Mária 2. kategória
Botoš Máté János Fülek Benkoné Horkay Tünde 2. kategória
Csáky Máté Ipolybalog Mgr. Laczkovszký Denisa 4. kategória
Dóczi Boldizsár Kiskövesd Dóczi Sándor 2. kategória
Fazekas Attila Barka Tamás Ákos 4. kategória
Galamb Krisztián Ragyolc Mgr. György Henrietta 4. kategória
Góra Nikoletta Párkány Mgr. Góra Angéla 2. kategória
Icso Bereniké Rozsnyó Tóth Sándor 4. kategória
Képes Lóránt Buzita Szaszák Éva 3. kategória
Kovács Viktória Béna Ferenc Izolda,Mgr 3. kategória
Lénárt Dóra Felsőszeli Morovics Ibolya 3. kategória
Makkay Bianka Rozsnyó Nyéky Anna 3. kategória
Országh István Róbert Velkenye Lukács Veronika 5. kategória
Oszlík Kinga Kéty Uzsák Éva 5. kategóriai
Pleva Levente Alsőszeli Morovics Ibolya 3. kategória
Tóth András Vaján Mgr. Moravčiková Monika 2. kategória
Zagiba Tamás Jólész 5. kategória

 

Ezüstsávos minősítés:

 

Versenyző: Település: Felkészítő: Kategória:
Antal Márk Serke Veréb Gyöngyi 3. kategória
Botos Erika Gömörsíd Bene Valéria 3. kategória
Czajlik Boglárka Nagymegyer Mgr. Váradi Ildikó 4. kategória
Dórák Lara Jázmin Nyárasd Mgr.Vörös Mária 2. kategória
Filová Beáta Pálfalva Rabec László 4. kategória
Gál Dominika Nagymácséd Pongrácz Flóra 5. kategóriai
Györe Ágnes Gúta Mgr. Horváth Edit 1. kategória
Horváth Noémi Ipolyszakállos Ing. Horváth Katalin 4. kategória
Korintuš Réka Rozsnyó Tóth Sándor 4. kategória
Kórósi Virág Nagymegyer Móricz Andrea 2. kategória
Kovács Csaba Abafalva Héthy Éva 3. kategória
Kovács Mátyás Ragyolc Mgr. Farkas Katalin 3. kategória
Krekács Viktória Agyagos Mgr. Forró Beáta 2. kategória
Kucman Kitty Köbölkút Csepiga Gizella 4. kategória
Mihalovics Zsófia Fülek Varga Lia 2. kategória
Molnárová Jenifer Serke Rabec László 4. kategória
Nagy Andrea Várhosszúrét Tóth Sándor 4. kategória
Németh Levente Nagyabony Mgr. Bugár Edit 3. kategória
Orbán Titusz Baka Zemes Szilvia 2. kategória
Pálffy Zsuzsanna Ipolyság Pálffy Zsuzsa 1. kategória
Pinke Jakab Zoltán Perbete Török Sarolta 4. kategória
Pongrácz Emese Szenc Pongrácz Flóra 4. kategória
Puporka Adrián Csákányháza Bali Renáta 2. kategória
Rácz Ágnes Várgede 3. kategória
Ragány Szidónia Szomotor Dóczi Sándor 3. kategória
Ragány Vivien Szomotor Dóczi Sándor 3. kategória
Sádocky Noémi Kőhídgyarmat Keszeg Boglárka 5. kategóriai
Szabon István Tornalja 2. kategória
Uličný Lucia Rozsnyó Nyéky Anna 3. kategória

 

Bronzsávos minősítés:

 

Versenyző: Település: Felkészítő: Kategória:
Andrasko Alex Gímes Korec Erzsébet 4. kategória
Bencz Zsolt Gímes Korec Erzsébet 3. kategória
Bukovský Dorottya Deáki Renczés Nóra 3. kategória
Cibuľová Jennifer Feled Zagyi Beáta 3. kategória
Eliašovská Liana Zoé Nagymegyer PhDr. Ládi Andrea 2. kategória
Haver Laura Hidaskürt Mgr. Slávik Edit 2. kategória
Horváth Dávid Fülek Mgr. Dósa Alica 2. kategória
Jakubáč Éva Pozsony Tomáš Sipos 3. kategória
Jakušík Anikó Százd Mgr. Német Ingrid 3. kategória
Lenkey Gábor Lekenye Lukács Veronika 4. kategória
Lukács Bence Márk Somorja Csepreghy Edina 4. kategória
Markó Anna Erzsébet Felsőszeli Morovics Ibolya 4. kategória
Máté Ágnes Feled Kovács Katalin 2. kategória
Menyhárt Márton Nádszeg Mgr. Fülöp Leona 3. kategória
Németh Enikő Érsekkéty Molnár Tímea 3. kategória
Pollák Zsófia Gúta Mgr. Horváth Edit 2. kategória
Sméja Tímea Nemesócsa Marsal Tamás 4. kategória
Tóth Máté Kisújfalu Tóth Valéria 2. kategória

 

Különdíj a hagyományos mesemondás népszerűsitéséért:

 

Versenyző: Település: Felkészítő: Kategória:
Pongrácz Flóra Szenc 6. kategória

 

Különdíj a hagyományos mesei környezet megteremtéséért:

 

Versenyző: Település: Felkészítő: Kategória:
Oszlík Kinga Kéty Uzsák Éva 6. kategória

 

Nem vett részt:

 

Versenyző: Település: Felkészítő: Kategória:
Urbančok Erik Ragyolc Mgr. György Henrietta 4. kategória

 


Hasonló cikkek